Snížení výkonu

Dokážeme výkonově omezit stovky modelů sériově vyráběných motocyklů, a to za pomoci škrtící sady německého výrobce AlphaTechnik.

Máme pro tyto úkony akreditaci Ministerstva dopravy ČR, jsme schopni legálně omezit výkon motocyklu na 11, 25, 35 kW s následným zápisem přestavby do TP.

Sady pro snížení výkonu dodáváme výhradně s montáží v našem servisu. Pro ověření dostupnosti škrtící sady na Váš konkrétní motocykl nám mailem zašlete obě strany velkého TP ( v případě dovozu původní TP ). Často je možnost omezit výkon motocyklu dána i rokem výroby , typem či výkonovou variantou konkrétního modelu jedné značky motocyklu.

Cena  omezení  výkonu  (zahrnuje sadu AlphaTechnik, montáž, zápis úpravy do TP)  je 9.000,- Kč vč. DPH  s  vyjímkou  motocyklů  s  homologací EURO4 a EURO5 ( motocykly od roku 2017 a mladší ) , ke kterým se dodává ještě elektronický modul v celkové ceně 11.000,- Kč vč.DPH.

U motocyklů námi dovezených a v našem bazaru zakoupených poskytujeme na tento úkon slevu ve výši 40% -  omezení výkonu Vás tedy přijde na 5400,- Kč nebo 6600,-Kč vč. DPH.

POSTUP jak objednat sadu:

1. Naskenujete / nafotíte čitelně velký TP (popř. původní cizí ) a pošlete ho na mail info@rvmoto.cz . My prověříme, zda se na váš konkrétní model sada dělá . 

2. Pokud ano , pošleme vám zálohovou fakturu . Zálohy bereme proto , že každá sada chodí s výrobním štítkem na konkretní vin motocyklu a nedá se tudíž použít na jiný. I proto nelze sady držet dopředu skladem. Po zaplacení zálohy objednáme sadu u výrobce .

3. Po obdržení sady od výrobce vás budeme kontaktovat a domluvíme termín montáže. Montáž provádíme i na počkání, kde "počkání" znamená cca 3 hodiny. Jsou ale motocykly , kde na přestavbu potřebujeme celý den ( např. HONDA NC, CBF600 07-  a jiné) , proto jsme radši , když stroj přivezete a vyzvednete si ho třeba druhý den, až bude hotový.

4. Po montáži sady od nás obdržíte všechny potřebné dokumenty , tzn. zápis změny údajů do velkého TP, Rozhodnutí Ministerstva dopravy o oprávnění naší firmy montovat tyto sady , Návod k použití  a Materiálový list . Na vás už je jen navštívit příslušný magistrát - odbor registru vozidel, kde vám za správní poplatek 50,-Kč vystaví nové ORV (malý technický průkaz).

Celý proces od poslání TP až po montáž trvá za ideálních podmínek minim.14 dnů.

J A K O  sady nemontujeme , myšleno jen zápis do TP bez seškrcení . Celý proces montáže se dělá fotodokumentace,  vč.plomby , která se posílá do systemu CIS ( centralizovaný informační systém ) Ministerstva dopravy .

 

 Otevírací doba:

Po - Pá 11:00 - 17:00

nebo po telefonické domluvě


Partněři

fbmondial.cz voge-bikes.cz

RV moto
Klabava 25
338 41 Klabava

Tel.: +420 777 682 855, +420 737 978 886 | E-mail: info@rvmoto.cz

© RV moto 2018